Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму

19 грудня 2016 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму.

У роботі комісії  взяли участь депутати:

Боснюк Юрій Володимирович;

Котеленець Віталій Віталійович;

Мокич Василь Євдокимович;

Сергійчук Володимир Михайлович;

Геліч Андрій Степанович;

Мокіч Микола Федорович;

Зімич Любов Павлівна;

Ількевич Степан  Васильович;

Яцик Лариса Павлівна;

Черевко Юрій Григорович;

Сінчук Борис Володимирович;

Корець Володимир Васильович.

 

Комісія заслухала Звіт голови районної ради Петра Никоновича Нагорного за звітний період. На початку свого виступу  голова районної ради наголосив : « – рік, що минає, був роком боротьби за Україну, рік випробувань нації на духовність, мужність, патріотизм, рік випробування органів місцевого самоврядування, обраних народом, на спроможність бути чесними, відкритими та ефективними».

Петро Никонович у своєму звіті детально проаналізував соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей, діяльність депутатських комісій, звернення депутатів районної ради та депутатські запити, програми, які прийняті радою, та їх фінансування, організаційне забезпечення сесій районної ради, діяльність президії районної ради та виконавчого апарату, управління об’єктами спільної власності, реалізацію грантових проектів в районі, інвестиції, які залучені в район, роботу зі зверненнями громадян за звітний період та висвітлення діяльності ради в ЗМІ та WEB – сторінках.

Також на комісії розглядалось питання «Про районний бюджет на 2017 рік». Зокрема начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Василівна Смокович повідомила що: « – формування проекту районного бюджету на 2017 рік здійснено з урахуванням тенденцій соціально – економічного розвитку району, що склались у поточному році, виконання районного бюджету у 2016 році та на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2017 рік, схваленого постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 2016 року № 399, з урахуванням очікуваних змін до законодавства щодо росту мінімальної заробітної плати та зростання середньої заробітної плати».

Крім того спільним засідання профільних комісій розглянуті питання:

1. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Любешівському районі на 2017-2018 роки.

2. Про стан збереження і перспективи розвитку історичних, культурних та архітектурних пам’яток Любешівського району.

3. Про стан та перспективи розвитку системи освіти в районі.

4. Про Програму  підтримки Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району на 2017-2020 роки.

5. Про затвердження Положення про Об’єднаний трудовий архів сіл, селища Любешівського району в новій редакції.

6. Про Районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки.

7. Про розвиток футболу в районі.

8. Про затвердження Статутів закладів охорони здоров’я в новій редакції.

9. Про підтримку заяви Всеукраїнського Громадського Об’єднання «Інноваційний Фонд Народна Ініціатива» до Верховної Ради України щодо прийняття Закону України про ЄДСМ.

10. Про план роботи районної ради на І півріччя 2017 року.

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісії, розглянуті та  підтримані.

 

2016-12-19
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх