Привітання до Дня адвокатури

Картинки по запросу день адвокатури

Шановні адвокати Любешівщини

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність, яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.

Висока честь та величезна відповідальність – бути адвокатом, адже саме на Вас – тих,  хто щоденно допомагає людям вирішити найскладніші й часто доленосні проблеми,  суспільство покладає надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, утвердження законності та  ідеалів справедливості.

Адвокатура є одним з елементів демократичного суспільства, яка слугує побудові правової європейської держави і тому  вона має бути єдиною, бездоганною, високопрофесійною та незалежною.

Нехай зігрівають Ваші серця людське визнання і вдячність, любов і доброта, а Ваш професіоналізм, компетентність, послідовність та рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння верховенству Закону.

Цього святкового дня від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, високих професійних досягнень, неупередженості та нових перемог у відстоюванні справедливості, добра та Миру!

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

2016-12-19
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх