Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

4457_89_1.png-150x150

12 грудня 2016 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району .

У роботі комісій  взяли участь 12 депутатів.

На розгляд членів комісій було представлено 3 питання порядку денного:

  1. Про встановлення вартості харчування учнів 1-4 класів, вихованців дошкільного підрозділу Залізницького НВК, дошкільних навчальних закладів Любешівського району та розміру батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району на 2017 рік.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 №3/25 «Про районний бюджет на 2016 рік».
  3. Про інформацію головного лікаря Любешівської центральної районної лікарні щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення».

По першому питанню було заслухано Куха В. І., начальника відділу освіти Любешівської районної державної адміністрації, який запропонував підтримати проект рішення щодо 100-відсоткової батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району. Даний проект рішення депутатами не був підтриманий. Депутат Філюк М. Я. висловив пропозицію – 50 відсотків (районний бюджет) та 50 відсотків (батьківська плата). Депутат Чикида М. Т. запропонувала 75 відсотків (батьківська плата) та 25 відсотків (районний бюджет). Обидві пропозиції не набрали необхідної кількості голосів від загального складу членів комісій.

Смокович Т. В., начальник управління фінансів райдержадміністрації, ознайомила зі змінами, що вносяться до рішення районної ради від 25.12.2015 року №3/25 «Про районний бюджет».

Також було заслухано головного лікаря центральної районної лікарні Іваніва Б. В., який розповів про хід виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення». Дане питання жваво обговорювалося депутатами та керівниками району. Іваніву Б. В. було рекомендовано більш скрупульозно підійти до аналізу забезпеченості Любешівського району лікарняними ліжками.

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісій, розглянуті .

2016-12-12
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх