Відбулись урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

15387348_831736046966450_1015567662_o6 грудня 2016 року в сесійній залі Любешівської районної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. У заході взяли участь селищний та сільські голови, голова районної ради, голова райдержадміністрації,  депутати обласної ради від нашого району, депутати районної ради, посадові особи місцевого самоврядування.

 Голова районної ради Петро Нагорний у своєму виступі зосередив увагу на реформуванні місцевого самоврядування, яке наразі відбувається в країні: «Нині місцеве самоврядування докорінно реформується, і за період незалежності воно максимально наблизилося до європейських стандартів адміністративної системи.  Децентралізація влади, яка набирає обертів у всіх регіонах, має на меті розвиток громад, функціонування їх як сильних і самодостатніх територіальних одиниць. Водночас ця реформа об’єднує суспільство, адже дає можливість кожному громадянину долучитися до процесу розбудови своєї маленької батьківщини.

Добровільне об’єднання громад передбачає нові важелі впливу і широкі фінансові ресурси на місцях. Однак разом із більшим колом повноважень, громади успадкують і велику відповідальність за життєдіяльність та розвиток своїх територій. Саме тут є простір для ініціативи, для ефективного управління самоврядними територіями без команди “зверху”. Тому досягнення фінансової грамотності і високої самоорганізації мають стати ключовими цілями для громад вже сьогодні.

Важливо, щоб кожне село чи селище нашого району мало розвинену інфраструктуру, невід’ємною складовою якої має стати комплексний розвиток аграрного ринку, доріг, транспорту, житлово-комунальної сфери тощо. І це має бути пріоритетом усіх гілок влади. Адже тільки в консолідації усіх зусиль можливо досягнути позитивного результату у розвитку територіальних громад».

Вітаючи присутніх зі святом, голова районної ради висловив вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність та щедрість душі. Побажав усім міцного здоров’я, Мирного неба, успіхів у праці, досягнення мети і щедрої ниви на полі життя!

Слова вітання та своє бачення нинішньої ситуації і перспективи розвитку місцевого самоврядування висловив голова райдержадміністрації Олег Кух.

Кращим представниками місцевого самоврядування вручили почесні нагороди від районної ради та райдержадміністрації.

Музичні вітання присутнім подарували працівники та аматори сцени  Любешівського районного будинку культури.

2016-12-06
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх