Привітання голови районної ради Петра Никоновича Нагорного з Днем місцевого самоврядування

big-00511023

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати районної, селищної та сільських рад району!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Український народ зробив свій вибір на користь європейського вектора розвитку нашої держави, невід’ємною та необхідною складовою якого є ідея децентралізації влади, ефективного місцевого самоуправління та заможної самоврядної громади.

Перед Вами, шановні представники місцевого самоврядування, стоять великі виклики. Від Вашої активної позиції та професіоналізму залежить добробут громад, їхній розвиток та процвітання.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства. Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку громад  Любешівського  району, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю Вам Миру та благополуччя, міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи Вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку рідного краю та нашої держави!

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2016-12-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх