Вітання до дня працівників сільського господарства

Картинки по запросу день працівників сільського господарства.Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця – свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, тим, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, великого терпіння та невичерпного оптимізму. Хай щедра осінь обдарує своїми плодами, принесе в кожну родину Мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви – рясними, а дощі – вчасними.

 

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

 

 

2016-11-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх