Жителі району зібрали овочі для закладів охорони здоров’я

54357-1Уже традиційно, як і кожного року, до районної ради на початку осені надійшли клопотання від Любешівської центральної районної лікарні та Волинської обласної ради щодо сприяння заготівлі овочів для медичних  закладів, які знаходяться на території нашого району та Волинської області. Завдяки цьому закладам охорони здоров’я вдається значно економити кошти на харчування хворих та спрямовувати їх на придбання інших життєво необхідних речей.

Завдячуючи щедрості та чуйності громадян нашого району вдалося забезпечити Любешівську центральну районну лікарню 17,2 тоннами картоплі та 630 кг. моркви (у зборі овочів взяли участь жителі Березицівської, Великокурінської, Гірківської, Деревківської, Дольської, Зарудчівської, Любешівсько – Волянської, Седлищенської, Судченської, Хоцунської, Щитинської сільських рад). 8 тонн картоплі заготовлено для потреб Волинського обласного  протитуберкульозного диспансеру (активно відгукнулись жителі Цирської, Бихівської , Бірківської, Великоглушанської, Залаззівської, Малоглушанської сільських рад). Бірківска сільська рада зібрала 1,25 тонни картоплі для потреб жителів стаціонарного відділення постійного проживання с. Бучин Любешівського територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг). Ветлівська громада забезпечила своє терапевтичне відділення 3 тонами картоплі та морквою з  буряком.

Я, як голова районної ради, висловлюю щиру вдячність усім небайдужим сільським головам та тим громадянам, хто взяв активну участь у благодійній акції зі збору картоплі для профілактично – лікувальних закладів району та області.

 

 

2016-11-10
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх