Запрошуємо на стажування активних та цілеспрямованих громадян

Результат пошуку зображень за запитом "стажування"Запрошуємо на стажування активних та цілеспрямованих громадян, які бажають працювати в Любешівській районній раді на посаді головного спеціаліста або начальника загального відділу виконавчого апарату.

 

Вимоги до кандидата: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, знання чинного законодавства України з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів; володіння державною мовою; володіння основами діловодства; вміння використовувати комп’ютерну техніку та програмне забезпечення; уміння готувати аналітичні довідки, інформаційні матеріали.

Особи, які бажають взяти участь у стажуванні, подають такі документи:

– заява про участь у стажуванні з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію паспорта громадянина України;

– копія (копії) документів про вищу освіту.

Особа може надавати також додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, ділову репутацію, громадську діяльність тощо.

Документи на стажування приймаються до 11 листопада 2016 року за адресою: смт Любешів, вул. Незалежності,  53, Любешівська районна рада, каб. № 207. Телефон для додаткової інформації 2 – 26 – 74.

 

 

2016-11-03
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх