В області проводитимуть перерахунок житлових субсидій на наступний період

В області проводитимуть перерахунок житлових субсидій на наступний період
 Станом на 1 жовтня 2016 року кількість сімей, які отримують субсидію в органах соціального захисту населення, згідно нового порядку, складає 155,8 тис. домогосподарств.

 Як зазначила директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Оксана Гобод, кількість звернень громадян ближче до початку опалювального сезону зростає. В основному це зумовлено останніми змінами до порядку надання житлових субсидій.

– Нині, основними завданнями органів соціального захисту на кінець вересня – здійснення автоматичного перерахунку житлової субсидії на наступний період.

Загалом перерахунок житлових субсидій здійснений на 98%, а проблемні питання, які виникли в решти громадян, необхідно вирішити терміново.

Далі ж, у жовтні цього року, призначатимуть готівкові субсидії, проводитимуть роз’яснення громадянам щодо питань, які виникли, та здійснюватимуть перерахунок житлової субсидії на наступний період, термін якої закінчився у вересня поточного року.

За останній тиждень помітно збільшилась кількість дзвінків на «гарячі» лінії районних та міських управлінь соціального захисту.

  • Переважно запитують:

 Чим вигідніше скористатися –пільгами чи субсидією?

 У відповідь, Оксана Гобод рекомендує громадянам використати своє право на житлову субсидію.

 Чи будуть перераховані нульові субсидії з початком опалювального сезону?

– Так, я підтверджую, що усі субсидії, які були призначені в неопалювальний період і називалися нульовими, будуть проведені перерахунки з початком опалювального періоду, зазначила Оксана Михайлівна.

Інформація з офіційного сайту Волинської ОДА

2016-10-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх