Привітання до Дня працівників освіти

Картинки по запросу день працівників освіти

Шановні освітяни!

    Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість і доброту, душевну теплоту і щедрість. День працівників освіти – свято, яке об’єднує усіх: дітей, батьків, вихователів, вчителів, майстрів, викладачів.

Сьогодні бути учителем відповідально і складно! Це – щоденна праця, відданість благородній меті й наповнення духовним змістом кожної дитини. Ви навчаєте любити й поважати, знати історію рідної землі, культуру нації, бути патріотом України.

Історія щоразу переконує, що успіху досягає те суспільство, у якому питання освіти мають пріоритет і державну підтримку. А в основі якості стоїть постать учителя, яка здатна змінити майбутнє учнів, розкрити їх потенціал дорогою до успіху.

Бажаю Вам, дорогі освітяни, нових творчих знахідок, успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, Мирного неба, творчої енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України.

З професійним святом!

 

З повагою голова районної ради   

                                                                                             Петро Нагорний

 

2016-10-02
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх