Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю

4457_89_1.png-150x15020 вересня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю, на якому розглянуто ряд питань актуальних для подальшого успішного розвитку району.

На засіданні були присутні всі члени комісії: Добровольська Г. Ф., Коренчук Т. Ю., Кирилюк М. В., Хомич А. В., Хрупчик В. М., Хвесик С. В.

На засіданні було розглянуто 15 питань.

Зокрема, члени комісії заслухали інформацію прокурора Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області Терещук А. Б. про роботу Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області про стан дотримання законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за І півріччя 2016 року.

Також слухали завідувача сектору з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Рябіїка М. П. «Про роботу служб цивільного захисту району по забезпеченню техногенної та екологічної безпеки, попередження виникнення надзвичайних ситуацій в населених пунктах і на об’єктах усіх форм власності» та головного державного інспектора Волиньрибоохорони Токарчука С. В. «Про роботу Волиньрибоохорони щодо запобігання правопорушенням по браконьєрському вилову риби у Любешівському районі».

Перший заступник голови райдержадміністрації Фесик С. І. доповів «Про результати виконання Програми правової освіти населення в Любешівському районі на 2012-2016 роки», а заступник голови районної ради Кух О. В. – по питаннях «Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації», «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Любешівського району» Корцю Роману Миколайовичу посмертно», «Про внесення змін до Регламенту Любешівської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 07.12.2015 №2/3» (у зв`язку із застосуванням системи електронного голосування «Голос») та про підтримку ряду звернень депутатів інших районних рад.

На виконання подання відділу культури райдержадміністрації заслухали керівників Любешівського районного будинку культури (Ковальчука А. С.), Любешівської районної централізованої бібліотечної системи (Гаврилюк Л. О.) та Лобненського музею партизанської Слави (Черевко В. Г.) про затвердження статутів закладів, керівниками яких вони є, у новій редакції.

В основному були підтримані всі проекти рішень.

При розгляді питання «Про роботу служб цивільного захисту району по забезпеченню техногенної та екологічної безпеки, попередження виникнення надзвичайних ситуацій в населених пунктах і на об’єктах усіх форм власності» депутати вирішили заслухати в ІV кварталі на постійній комісії питання «Про роботу Державної екологічної інспекції у Волинській області щодо притягнення до відповідальності населення Любешівського району за спалювання сухої рослинності або її залишків», а при заслуховуванні питання «Про роботу Волиньрибоохорони щодо запобігання правопорушенням по браконьєрському вилову риби у Любешівському районі» – рекомендували керівникам НПП «Прип’ять-Стохід», Любешівській районній організації Українського товариства мисливців та рибалок, інспектору Волиньрибоохорони ініціювати створення в районі громадської організації по охоронні водних біоресурсів, учасники якої спільно з працівниками Волиньрибоохорони брали б активну участь в рибоохоронних рейдах, здійснювали цілодобові чергування по охороні водних біоресурсів в місцях нересту в нерестовий період, брали активну участь в проведенні меліоративних заходах по рятуванню риби в період масової гибелі тощо. Також рекомендували новоствореній організації по охороні водних біоресурсів, при необхідності, розробити та подати на затвердження районної ради «Програму підтримки організації по охороні водних біоресурсів», в якій передбачити заходи з метою здійснення охорони водних біоресурсів та регулювання рибальства.

 

 

2016-09-20
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх