Вітання голови районної ради з Днем державного прапора України та Днем Незалежності

Шановні краяни!

 Від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та величним святом – Днем незалежності України!

Майже тисячу років українці прагнули жити вільно та сповідувати свої традиції на рідній землі. Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках відстоюють незалежність Батьківщини в зоні АТО. Останній час, що виявився справді доленосним для нашої держави, показав, яких вершин духу може сягнути патріотизм українців, котрі щоденно стають на захист своєї Батьківщини. Саме народ, який готовий захищати цілісність і незалежність України, є багатством нашої землі та головною запорукою нашої спільної перемоги.

Незалежність стала найвеличнішим досягненням того довгого і тернистого шляху, яким ми пройшли до самоутвердження української нації, до свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України як держави, і українців, як європейської нації.

Віримо, що над новою, вільною Україною завжди гордо майорітиме наш жовто-блакитний прапор.  Прапор перемоги.

Дорогі земляки, бажаю Вам і Вашим рідним Миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

 

Слава Тобі, Українська державо!

 

З днем народження Україно!

 

Нехай вічно майорить над нами великий стяг свободи, який захищають наші війська і наші серця.

 

Слава Україні!

 

З повагою голова районної ради   

                                                                                               Петро Нагорний

 

2016-08-23
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх