В області підписано Меморандум порозуміння щодо сприяння зеленій модернізації економіки

Нещодавно  укладено Меморандум порозуміння між Програмою сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Волинською обласною радою, Волинською   ОДА , Волинською Торгово-Промисловою Палатою, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців  та  ГО “Інститут європейської інтеграції”  з метою створення передумов, для розвитку зеленої економіки у регіоні та реалізації Стратегії розвитку Волинської області 2020.
Від обласної ради документ підписав перший заступник голови   Олександр Пирожик. Він заявив, що сьогоднішній захід та широке представництво підписантів засвідчує про готовність Волині будувати таку економіку, яка сприятиме збереженню довкілля. “Практично всі сфери суспільства на теренах Волинської області в цьому зацікавлені. Сподіваюся ця подія відкриє шлях для хороших перспектив, що в майбутньому відкриються в проекти на благо нашого краю”, — зазначив пан Пирожик.

Перший заступник голови ОДА Олександр Степанцов вважає, що Меморандум порозуміння з Програмою сприяння зеленій економіці посприяє впровадженню в області цікавих ідей, до яких будуть залучені чимало суб’єктів господарювання.

Власне про наступні кроки після підписання Меморандуму повідомила керівник проекту сприяння зеленій модернізації української економіки Дагмар Ецер. З її слів, надалі буде проаналізовано Стратегію розвитку Волині до 2020 року, на основі чого буде визначено план дій зеленої модернізації економіки області, безпосередніх учасників проектів та їх бюджети.

Зацікавленість у впровадженні таких заходів висловлюють  предстапвники  об’єднання роботодавців та Торгово-промислової палати, але наголошують на важливості того, щоб підписаний документ дійсно слугував початком актуальних для Волині процесів, а не просто  зберігався для історії на поличці. Голова ГО “Інститут європейської інтеграції”  Василь Дутко в продовження цієї думки також висловив сподівання, що вирішення питання зеленої модернізації сприятиме розв’язанню інших проблем  в області і особливо підвищенню рівня життя наших краян.
Зауважимо, що Меморандум є рамковим документом,  який покликаний підтримувати тривалу співпрацю з проведення відповідних заходів задля покращення рамкових умов ведення бізнесу та просування ідей зеленої економіки.

Основні сфери співробітництва:
1.    Розвиток інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу.
2.    Покращення бізнес клімату та регуляторних процедур.
3.    Удосконалення екологічного управління та відповідної системи моніторингу.
4.    Покращення управління енергоефективністю та ресурсозбереженням.
5.    Стимулювання виробництва суб’єктами малого та середнього підприємництва з використанням відновлюваних джерел енергії.
6.    Підвищення рівня зайнятості економічно активного населення.

 

Інформація з офіційного сайту Волинської обласної ради

2016-08-19
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх