У період жнив селяни отримають пальне за оптовими цінами

1359Із керівництвом компанії WOG вдалося домовитися, що для всіх власників комбайнів, які надають послуги з обмолоту сільгосптехнікою з бази у Ковелі відпускатимуться паливно-мастильні матеріали до 200 л за оптовими цінами. Відтак, для вдалого збору урожаю на Волині – всі умови. Враховуючи сприятливі для жнив погодні умови, аграрії краю активно стали до справи.

Жнива на території області розпочалися з 30 червня 2016 року. Як зазначають спеціалісти, глобальне потепління дається взнаки, позаяк минулоріч до роботи бралися на декаду пізніше.

– Жнива 2016-го розпочалися з обмолоту озимого ячменю, якого посіяно  більше 7 тисяч гектарів, – детально розповів про жнивну кампанію директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко під час оперативної наради. – Першими стартували підприємства «Рать», «Городище», «Вікторія» Луцького району, «Прогрес» Володимир-Волинського та «Ратнівський аграрій».

Звісно, не пасуть задніх і селяни. За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, частково почали жнивувати і особисті селянські господарства.

Загалом же аграрії позитивно налаштовані – очікують хороших врожаїв, бо погода сприяє й вродило добре. Упродовж найближчих десяти днів зберуть ранні зернові. А вже до кінця цього тижня дозріє до обмолоту озимий ріпак.

– Всього до збору зерновий клин становить 285 тисяч гектарів, що на 15 тисяч більше, аніж минуло річ, – наголосив Юрій Горбенко.

Разом із тим, представники влади акцентують не лише на статистичних даних. Докладають максимум зусиль на рівні управлінських рішень, аби не допустити завищення цін за надання послуг обмолоту в господарствах населення. Відтак, усім, зокрема й представникам місцевого самоврядування, варто узяти питання на контроль. Нині ж за розрахунками спеціалістів рекомендована ціна складає 16-18 гривень за сотку.

Зібрати – половина справи. А тому кожен господарник, великий чи геть дрібний, переймається тим, де зберігати зібране й кому реалізувати. Готовність до прийомки збіжжя засвідчили спеціалізовані хлібоприймальні підприємства «Волинь-зерно-продукт», «Луцький КХП №2», Товариство «Агротехніка» АПГ «Пан Курчак», філія Державної продовольчої зернової корпорації України, що у Володимирі.

Інформація з офіційного сайту Волинської ОДА/

2016-07-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх