Звернення голови Любешівської районної ради Петра Никоновича Нагорного до аграріїв та власників зернозбиральної техніки щодо проведення збору зернових культур.

original-1371041559Шановні аграрії району!

Незабаром в нашому районі, як і по всій Україні, розпочнуться жнива зернових культур.

Для більшості працівників сільського господарства цей рік виявиться досить непростим з огляду на значне подорожчання впродовж останніх місяців вартості матеріально-технічних ресурсів та непередбачуваність ринку сільськогосподарської продукції.

Водночас, незважаючи на ускладнення економічної ситуації та складні погодні умови, ми зобов’язані провести зернозбиральну компанію на високому рівні.

Спеціалістами Волинської обласної державної адміністрації розрахована оптимальна рекомендована вартість надання послуг з обмолоту в господарствах населення, яка становить 16-18 грн за сотку.

Розрахунок зроблено на основі середніх типових норм продуктивності і витрат на механізованих сільськогосподарських роботах.

З метою недопущення загострення напруги серед населення під час проведення жнив, прошу власників зернозбиральної техніки дотримуватись  запропонованих розцінок на обмолот.

Також хочу звернутись до населення району, у випадку виявлення явного завищення цін на послуги обмолоту зернових власниками зернозбиральної техніки, для нормалізації ситуації та приведення цін до норм звертатись до сільських голів, голови районної ради та голови райдержадміністрації.

З повагою

голова районної ради                                           П.Н. Нагорний

 

2016-07-05
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх