Привітання голови районної ради до Дня Конституції України

ceb109e1d7d6Шановні жителі Любешівщини!

Ми живемо у складний та водночас доленосний період, коли відбувається зміна епох і ламання стереотипів, коли наша держава намагається стати на ноги і голосно заявити про себе на світовій арені.

За роки, які минули з дня ухвалення Конституції, країна переживала і кризи, і підйоми, втрати і здобутки, а головний Закон – серйозні випробування.

Сутність Конституції України полягає у тому, щоб кожна людина відчула реальну опіку держави через практичне втілення конституційних положень. Потрібно повсякчас пам’ятати, що держава – це ми з вами. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Тож в день національного свята – Дня Конституції – прийміть побажання міцного здоров’я, родинної злагоди, особистого щастя й достатку, Мирного неба над головою. Нехай добрі справи єднають нас у дружню родину, будуть запорукою патріотичного чину, а віра та надія у кращу долю надихає на самовіддану працю для добра та благополуччя українського народу.

З повагою голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2016-06-28
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх