Коротко про головне на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань

В залі засідань районної ради 14 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

У роботі комісії, з восьми членів комісії, взяли участь сім ‑ ЧИКИДА Марія Тимофіївна – голова комісії, КОРЕЦЬ Володимир Васильович – заступник голови комісії, ЗІМИЧ Любов Павлівна – секретар комісії та члени комісії ІЛЬКЕВИЧ Степан  Васильович; КУЗЬМИЧ Надія Василівна; ЧЕРЕВКО Юрій Григорович; ЯЦИК Лариса Павлівна. СІНЧУК Борис Володимирович не зміг взяти участь у засіданні так як перебував за межами району.

На розгляд членів комісії було представлено 15 питань порядку денного.

Депутати розглянули проекти рішень щодо внесення змін та доповнень до програм, що вже діють, таких як: Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки, Районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки та Районної цільової програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки.

Також комісією розглянуто питання «Про результати виконання районної Програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 – 2015 роки», «Про виконання у 2015 році Комплексної програми розвитку освіти Любешівського району на 2014 – 2018 роки (зі змінами та доповненнями)» та «Про виконання у 2015 році Програми підтримки Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району на 2011-2016 роки».

Особливу увагу депутати приділили розгляду питань «Про контракт із головним лікарем Любешівської центральної районної лікарні» та «Про припинення шляхом ліквідації загальноосвітніх шкіл Любешівського району».

Питання  «Про роботу районного будинку культури по якісному наданню послуг жителям селища», по якому доповідав Ковальчук Анатолій Сергійович – директор районного будинку культури, викликало ряд питань та зауважень членів комісії до доповідача.

Не оминули увагою члени комісії також ряд інших питань порядку денного «Про звернення депутатів Локачинської районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо збільшення обсягу медичної субвенції», «Про щорічну Премію районної ради та районної державної адміністрації педагогічним працівникам», «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.03.2016 №5/15 «Про встановлення вартості харчування учнів 1-4 класів, вихованців дошкільного підрозділу Залізницького НВК, дошкільних навчальних закладів Любешівського району на ІІ-ІV квартал 2016 року та розміру батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району», «Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року» та «Про розвиток футболу в районі».

У Різному Чикида Марія Тимофіївна надала слово Завидовській Валентині Радіонівні, яка повідомила про напрацювання активістів Любешівщини щодо відкриття в селищі Любешів краєзнавчого музею. Також депутатом Зімич Л.П. було підняте питання про відкриття при школі в с. Березна Воля дитячого садочка із короткотривалим терміном перебування.

2016-06-15
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх