Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму

13 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості та сільського господарства, на якому розглянуто ряд питань, актуальних для подальшого успішного розвитку району.

Присутні члени комісії:

  1. БОСНЮК Юрій Володимирович
  2. КОТЕЛЕНЕЦЬ Віталій Віталійович
  3. МАРТИНЮК Ніна Петрівна
  4. МОКИЧ Василь Євдокимович
  5. СЕРГІЙЧУК Володимир Михайлович

Відсутні члени комісії:

  1. ГЕЛІЧ Андрій Степанович
  2. МОКІЧ Микола Федорович
  3. ХРИСТІК Тетяна Леонідівна

Зокрема, члени комісії заслухали інформацію виконуючої обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Любешівському районі Крат Нелі Сергіївни «Про встановлення (зміну) меж населених пунктів с. Невір та с. Залаззя Любешівського району Волинської області», яка зазначила що межі даних населених пунктів розширюються на 6,1655 га та 111,3089 га відповідно, що дасть можливість отримувати земельні ділянки під будівництво житлових будинків молодим сім’ям.

Також комісією розглянуте питання «Про звернення депутатської групи Аграрної партії України Любешівської районної ради щодо продуманої політики стосовно аграрного сектору з боку Уряду і парламенту», в якому йдеться про недопущення скасування спеціального режиму ПДВ для аграрного сектору України.

Крім того, профільною комісією рекомендовано сесії розглянути та схвалити проекти рішень «Про погодження рішень районної комісії щодо розподілу лімітів між тимчасовими  лісокористувачами», «Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року» та інші питання.

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісії, розглянуті та  підтримані.

 

2016-06-13
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх