Привітання до Дня журналіста

фото365Шановні журналісти!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Професія журналіста цікава, нелегка і водночас надзвичайно відповідальна, адже завжди доводиться бути в епіцентрі подій, оперативно і правдиво доносити інформацію людям, глибоко осмислювати й аналізувати все, що відбувається в регіоні, в країні, у світі.

Ви допомагаєте піднімати проблеми, які ми разом вирішуємо. Грамотно й оперативно доносите до жителів Любешівщини важливу інформацію. Це необхідно, оскільки наразі тривають реформи в країні і населення повинне бути обізнаним у кожному кроці, який робить влада.

Висловлюю слова щирої вдячності за результативну й міцну співпрацю, за ваш творчий неспокій та ентузіазм. Впевнений, що ваші вміння та наснага постійно спрямовуватимуться на об’єктивне висвітлення різностороннього життя нашого краю.

Бажаю Вам подальших професійних успіхів. Нехай ніколи несправедливість і прикрощі не торкнуться Вас, а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог.

Вітаю усіх журналістів нашого краю і бажаю здобутків та цікавих новин, нових звершень у необхідній праці на благо України та рідної Любешівщини! Сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики!

 

З повагою голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

 

2016-06-06
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх