Спільний візит партнерів проекту МРГ з Рівненської та Волинської областей у Маневицькому районі

20160531_113548В рамках компоненту «Підвищення обізнаності з питань відновлювальної енергетики», у Маневицькому районі 31 травня проходив ознайомчий візит на об’єкти з використанням ВДЕ (відновлювальні джерела енергії) для партнерів проекту МРГ з Рівненської та  Волинської областей, у якому взяли участь 60 представників з 10 районів Рівненської та Волинської областей.

Роботу семінару організовували координатори Волинського обласного ресурсного центру громад Ірина Бойко та Оксана Гузь, координатор Рівненського обласного ресурсного центру громад Ольга Кашевська, Маневицька районна рада та держадміністрація. Були запрошені представники Рівненської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та районних рад Волинської області, координатори районних ресурсних центрів громад, сільські голови, представники засобів масової інформації, голови громадських організацій.

Розпочався семінар з відвідин  дошкільного навчального закладу №1 «Веселка» смт Маневичі, де учасникам розповіли  про досвід впровадження  та роботи діючого геліоколектора.

На базі Колківського професійно-технічного училища пройшла пленарна частина семінару на тему «Досвід громад Волинської області у впровадженні пілотних енергоефективних проектів з використанням альтернативних джерел енергії».  Координатор Волинського обласного ресурсного центру громад Ірина Бойко презентувала досвід енергоефективних мікропроектів у Волинській області.   Михлинський сільський голова Білецька Мар’яна поділилася присутнім досвідом впровадження проекту по встановленню теплового насосу в будинку культури та вуличного освітлення з використанням відновлювальних джерел енергії.

Далі учасників семінару директор загальноосвітньої школи I-III ст. села Годомичі ознайомив із роботою локальної електростанції загальноосвітньої школи у рамках мікропроекту «Влаштування сонячних панелей на даху, переведення внутрішнього освітлення на сонячну енергію» .

По завершенню ознайомчого візиту учасники відвідали Старосільський Свято-Троїцький жіночий монастир.

2016-06-01
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх