День захисту дітей

-_1_~1Дорогі юні друзі!

У перший день літа від усієї душі вітаю Вас з Днем захисту дітей!
Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль. Допомога багатодітним сім’ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району, поліпшення системи охорони здоров’я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. Важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це. Тому саме зараз нам вкрай важливо об’єднати зусилля для того, щоб зробити сьогодення і майбутнє наших малюків добрим, світлим і мирним.

Дорогі діти, безхмарного Вам і безтурботного дитинства, мирного неба над головою, зростайте здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Шановні батьки! Бажаю Вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та України!

З повагою голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2016-06-01
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх