Привітання з Великоднем

ArticlePortletImage_12116Дорогі мешканці Любешівщини!

Щиро вітаю Вас із Великоднем!

Воскресіння Ісуса – це торжество справедливості і перемоги добра, утвердження віри і надії в серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. У ці світлі Великодні дні людські душі очищаються від усього злого, окрилюються надією, а живий приклад торжества безсмертя – Воскресіння Христа – вказує на виняткове покликання Людини на Землі – поспішати творити добро.

Я глибоко переконаний, що складні випробовування, які випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. У найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас, відчували його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Нехай запашною буде Паска для наших воїнів, які стоять на передовій у зоні АТО, на сторожі кордонів країни. Ми згадуємо у своїх молитвах Героїв, які полягли, захищаючи Україну.

Нехай Свято  принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Нехай кожна молитва єднає нас із відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням. І нехай злагода, Мир та спокій панують у людських серцях та в Україні.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2016-04-30
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх