Вітання до Дня працівників Служби безпеки України

Emblem_of_the_Security_Service_of_UkraineШановні працівники Служби безпеки України!

З перших днів свого утворення і особливо сьогодні СБУ переживає важкі випробування. Служба безпеки України  здійснює велику роботу у напрямку перебудови держави, укріплення її обороноздатності і економічного потенціалу,  забезпечує територіальну цілісність і суверенітет України, докладає всіх зусиль для того, щоб держава впевнено почувала себе у європейському і світовому домі.

Особливу вдячність висловлюємо ветеранам СБУ, які залишились українськими патріотами і зараз допомагають відроджувати дійсно повноцінну та сильну структуру, що ефективно знищує ворогів української держави як на фронті видимому – на сході держави, так і невидимому – по всіх регіонах України. Вічна пам’ять тим, хто загинув, захищаючи незалежність та недоторканність України. Щира подяка всім, хто присвятив життя захисту безпеки нашої Батьківщини.

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2016-03-25
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх