На засіданні постійної комісії районної ради з гуманітарних питань депутати оперативно та злагоджено розглянули питання порядку денного

НАРАДА14 березня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

У роботі комісії, з восьми членів комісії, взяли участь сім, а саме: ЧИКИДА Марія Тимофіївна – голова комісії; КОРЕЦЬ Володимир Васильович – заступник голови комісії; ЗІМИЧ Любов Павлівна – секретар комісії та члени комісії: ІЛЬКЕВИЧ Степан Васильович; КУЗЬМИЧ Надія Василівна; СІНЧУК Борис Володимирович; ЯЦИК Лариса Павлівна. ЧЕРЕВКО Юрій Григорович з об’єктивних причин не зміг взяти участь у засіданні, так як перебував у відряджені.

На засіданні члени комісії розглянули 18 питань

Зокрема, багато питань у членів комісії було до голови райдержадміністрації Куха Олега Івановича, який доповідав по питанню про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2014 – 2015 роки та пріоритетні напрямки роботи на поточний рік, що відображені в проекті Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2016 рік.

Також комісія розглянула питання «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік», під час якого начальником управління фінансів райдержадміністрації Смокович Тетяною Василівною були озвучені основні показники, що стосувались виконання бюджету. Тетяна Василівна відповіла на ряд питань, які турбували членів комісії.

Багато питань, що розглядались на комісії, стосувались районних програм. Профільною комісією заслухано звіти про підсумки виконання: «Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2015 роки», Районної цільової соціальної програми «Молодь Любешівщини» на 2012-2015 роки та проміжні звіти щодо виконання у 2015 році Програми зайнятості населення Любешівського району на період до 2017 року та заходів Програми проведення культурно-мистецьких заходів у районі на 2011-2015 роки.

Депутати розглянули також проекти рішень щодо:

– внесення змін та доповнень до програм, що вже діють, таких як: Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, Районної цільової програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки.

– продовження на 2016 рік терміну дії та внесення змін і доповнень до Програми проведення культурно-мистецьких заходів у районі на 2011-2015 роки та Програми інформатизації Любешівського району на 2012 – 2015 роки.

– затвердження Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки, Районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, Районної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік.

Також депутати розглянули питання, що стосувалися харчування дітей в ДНЗ та школах, а саме: Про встановлення вартості харчування учнів 1-4 класів, вихованців дошкільного підрозділу Залізницького НВК, дошкільних навчальних закладів Любешівського району на IІ-IV квартал 2016 року та розміру батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району; про звернення депутатів Любешівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо безплатного харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, розташованих на територіях радіоактивного забруднення.

Особливу увагу депутати приділили питанням, що стосувались діяльності ради, такі як: про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Нове життя» та редакції Любешівської районної газети «Нове життя», співзасновником яких є Любешівська районна рада; про внесення змін та доповнень до Регламенту Любешівської районної ради сьомого скликання, про відшкодування депутатам районної ради витрат, пов’язаних з виконанням окремих депутатських повноважень.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

 

 

2016-03-14
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх