Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю

10 березня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю, на якому розглянуто ряд актуальних питань.

         На засіданні були присутні із 6 членів комісії – 5 депутатів: Добровольська Г. Ф., Коренчук Т. Ю., Хомич А. В., Хвесик С. В., Хрупчик В. М. Відсутній 1 депутат – Кирилюк М. В.

         На засіданні було розглянуто 13 питань.

Зокрема, члени комісії заслухали інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Фесика Сергія Івановича «Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2014 – 2015 роки. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2016 рік.», начальника управління фінансів райдержадміністрації Смокович Тетяну Василівну «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік».

Також слухали начальника Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області Давидюка Михайла Михайдовича щодо дотримання законності та протидії злочинності на території району за 2015 рік та Мартинюк Віту Михайлівну, старшого інспектора відділення поліції Камінь-Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області, щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2015 рік і по Програмі профілактики правопорушень в Любешівському районі Волинської області на 2016-2020 роки.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Бусько Наталія Костянтинівна доповіла по Програмі забезпечення проведення мобілізаційних заходів та заходів з територіальної оборони в районі у 2016 році.

Заслухали члени комісії і депутата районної ради Боснюка Юрія Володимировича по Зверненню депутатів Любешівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії для населення та питанню «Про підтримку депутатами Любешівської районної ради заяви депутатської групи «Батьківщина» щодо відставки Кабінету Міністрів України на чолі з Арсенієм Яценюком», при розгляді якого було рекомендовано Боснюку Ю. В. внести зміни в заяву, оскільки певні питання, викладені в ній втратили актуальність.

На виконання Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань», який набрав чинності 23 лютого 2016 року, було розглянуто питання «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Любешівської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 07.12.2015 № 2/3».

В основному були підтримані всі проекти рішень. Проте, по питанню

«Про відшкодування депутатам районної ради витрат, пов’язаних з виконанням окремих депутатських повноважень» надійшла пропозиція здійснювати компенсацію витрат, пов’язаних з виконанням окремих депутатських повноважень, шляхом виплати депутатам один раз в квартал фіксованої суми.

У «Різному», депутати Хомич А. В. та Хрупчик В. М. запропонували розглянути на наступному засіданні комісії питання «Про роботу Волиньрибоохорони щодо запобігання правопорушенням по бракон’єрському вилову риби у Любешівському районі».

2016-03-10
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх