Постійна комісія районної ради з питань промисловості та сільського господарства розглянула профільні питання в ході підготовки до чергової 5 сесії районної ради.

11 березня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості та сільського господарства, на якому розглянуто ряд питань актуальних для подальшого успішного розвитку району.

Присутні члени комісії:

  1. БОСНЮК Юрій Володимирович
  2. ГЕЛІЧ Андрій Степанович
  3. МОКИЧ Василь Євдокимович
  4. ХРИСТІК Тетяна Леонідівна
  5. МОКІЧ Микола Федорович

Відсутні члени комісії:

  1. КОТЕЛЕНЕЦЬ Віталій Віталійович
  2. МАРТИНЮК Ніна Петрівна
  3. СЕРГІЙЧУК Володимир Михайлович

Члени комісії заслухали інформацію голови райдержадміністрації Куха Олега Івановича «Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2014 – 2015 роки» та пріоритетні напрямки роботи на поточний рік, що відображені в проекті «Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2016 рік».

Також комісією розглянуте питання «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік», під час якого начальником управління фінансів райдержадміністрації Смокович Тетяною Василівною були озвучені основні досягнення та проблеми, що виникали протягом 2015 фінансового року. Зокрема, Тетяна Василівна повідомила, що у 2015 році бюджет Любешівського району виконаний на 110,2 відсотки.

Під час розгляду питання «Про організацію заготівлі вторинних рослинних ресурсів місцевого значення на території району у 2016 році» перший заступник голови райдержадміністрації Фесик Сергій Іванович  повідомив про основні напрямки і проблеми, по яких районна влада буде працювати під час сезону заготівлі ягід чорниці та іншої лісової продукції. Також повідомив, що на засіданні 3 позачергової сесії Волинської обласної ради погоджені ліміти використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань на 2016 рік, в тому числі Любешівському району затверджені ліміти в повному обсязі відповідно до прохання, що дасть змогу залучити додаткові кошти до районного бюджету.

Крім того, профільною комісією рекомендовано сесії розглянути та схвалити проекти рішень « Про стан радіаційної безпеки населення району», «Про відшкодування депутатам районної ради витрат, пов’язаних з виконанням окремих депутатських повноважень», «Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин у Любешівському районі на 2011-2016 роки» та інші питання.

Всі проекти рішень, що виносились на розгляд комісії, розглянуті та  підтримані.

2016-03-11
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх