Вітання до Дня землевпорядника

4r97vkg65i0Шановні працівники землевпорядної служби Любешівщини!

Символічно, що Ваше професійне свято відзначається саме у березні – коли земля починає оживати після зимового сну. Як весняне сонце несе нове життя землі, так і землевпорядники несуть лад, гармонію, розвиток, нові перспективи та нові можливості усьому, що пов’язано із землею.

Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, який має вміти якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою.

Ваша плідна й ефективна праця є запорукою потужного розвитку економіки нашої держави, піднесення добробуту громадян, формування ринкових відносин, дієвого утвердження засад земельної політики.

Сьогодні, як ніколи ми розраховуємо на вашу активність і професіоналізм у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя, нових трудових досягнень. Нехай у ваших оселях панують Мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

 

2016-03-12
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх