Вітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру.

22803432Дорогі, чарівні наші жінки!

Сьогодні для Вас посміхається сонце і зацвітають квіти, щебечуть птахи і синіє весняне небо. Сьогодні, як і завжди, Ви найпрекрасніші і найрідніші.
Українське жіноцтво завжди було відоме своєю вродою та мудрістю. Під час революції Гідності жінки одні з перших стали пліч-о-пліч на майдані Незалежності, і в теперішні непрості часи, коли Україна бореться за свою цілісність та незалежність, вони разом з чоловіками стоять на передовій боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Адже, патріотизм і незламний характер – риси, притаманні справжнім українкам. Ми також схиляємо голови перед жінками-волонтерами, медичними працівниками. Велика шана матерям і дружинам, які ждуть чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим , які втратили рідних.
Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів.
Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися вашим умінням прощати, любити і чекати! А ваше тепло і ласку приймаємо як найдорожчу нагороду, розуміючи при цьому, як багато заборгували за ваше терпіння, працю, турботу про близьких і улюблених людей!
Підтримка мами, дружини, сестри змушує нас, чоловіків, долати лінь та інертність, зростати духовно і професійно. Адже яким збіднілим був би світ, якби у ньому панували тільки чоловіча логіка, розум та тверезий розрахунок, і не було б тієї чуйності, емоційності, здатності радіти кожній дрібниці життя, які дарують нам жінки!

Напередодні свята весни і любові, ніжні почуття переповнюють наші серця.
Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, дружини і колеги!
Прекрасні панянки, завжди залишайтеся для нас загадковими й ідеальними, щоб нам, чоловікам, поряд з вами хотілося ставати все кращими!
Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими, і хай на все це у вас буде вдосталь часу. Зичу Вам молодості і здоров’я, терпіння і любові!
Хай посміхаються Вам перші весняні квіти!
Спасибі Вам за мудрість, ніжність, добре слово та щоденну працю, якою Ви робите людей добрішими, а світ – кращим! Сімейного тепла, добра, домашнього затишку, міцного здоров’я та мирного неба над головою!!!

Жінки Любешівщини! Еталони краси,
Наші світлі, чудові, найкращі.
Ми троянди пахучі усі б вам знесли,
Аби очі засяяли ваші!

Наші рідні жінки! Нехай завжди вас всіх
Сонце з неба промінням вітає.
Нехай у серці повік буде радість і сміх.
Ми вас любимо й щиро кохаєм!!!

Весняного вам настрою і гарного святкування, адже щаслива жінка – це щаслива Україна!

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2016-03-04
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх