Новорічне вітання голови Любешівської районної ради Нагорного Петра Никоновича!

012600679Шановні жителі Любешівщини! Дорогі краяни!

Ось і відходить в історію рік 2015. Непростий, ще один рік боротьби українського народу, в тому числі і Любешівщини, за свою Свободу, Незалежність, Європейський стиль та цінності життя.

Нажаль Україна, як і рік назад, продовжує втрачати своїх найкращих синів і дочок у неоголошеній війні. Любешівщина ж у 2015 році, схиливши голову, прощалась з учасником АТО, уродженцем с. Любʼязь Корцем Романом Миколайовичем.

Вічна Памʼять і Слава Героям України!

Ще однією важливою подією року, що закінчується, вважаю, проведення виборів до місцевих рад. Громади обрали нових керманичів, до рад різного рівня прийшли нові обличчя, які, на мою думку, у 2016 році своїм свіжим поглядом і впевненими діями зможуть закріпити ті позитивні, незворотні процеси, що знайшли свій початок у році який завершується.

Не все можна швидко змінити. На сьогодні, ми маємо не зовсім досконале законодавство, повільними темпами ідуть реформи, не всі ще готові зламати стереотипи мислення, але, відкинувши всі амбіції, давайте визнаємо, що зрушення та рух вперед все ж таки помітні.

Бюджети сільських громад виконані за 2015 рік, і виконані вони саме за рахунок перерозподілу податків. На мою думку, очільники громад (принаймі більша частина із них) зрозуміли, що гроші мають акумулюватись там де живуть люди і працювати вони мають на людей, на розвиток громади.

Все більше і більше функцій, держава віддає на місцевий рівень, поступово підкріплюючи ще і фінансово. Сподіваюсь, що 2016 рік поглибить процеси децентралізації, відповідно надання послуг та їх якість будуть залежати від нас самих, від здатності на місцях організувати та налагодити роботу.

Але є одна умова, яку ми мусимо подолати всі: усвідомлення того, що «Я є Україна, держава – це «Я», від усіх моїх дій і вчинків залежить майбутнє мого краю і в цілому України.

Багато добрих слів хочеться висловити кожному жителю, бо я певен, що всі без винятку внесли свій внесок у розбудову нашого краю. Чи то учні і студенти, які навчаються і в найблищому майбутньому будуть ставати до керма установ, підприємств, організацій, громад району, області, України. Чи то малий та середній бізнес, який створює нові робочі місця та працював і буде працювати над наповненням скарбнички громад. Чи то волонтерські, громадські організації та інтелігенція, які своїми вчинками підносить дух українського патріотизму. Хто б то не був, ми всі разом, у 2015 році працювали над тим, щоб в Україні панував Мир, звучала українська пісня, підтримувалась козацька звитяга, примножувався добробут кожного з нас.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

Нехай же усі бажання, які Ви зберете у Новорічну ніч, якнайповніше реалізуються і збудуться вже у найближчому майбутньому.

Хай прийдешній, 2016 рік, із прекрасним настроєм принесе до Ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров’я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашій Любешівщині – достаток, стабільність і процвітання.

Нехай тепло різдвяної свічки зігріває Ваші серця протягом усього року.

Будьте щасливі! Будьте успішні!

 Щасливого вам Нового року та гарного Різдва Христового!

 Слава Україні!!!

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

 

2015-12-30
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх