Відбулось пленарне засідання чергової третьої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання.

25 грудня відбулось пленарне засідання чергової третьої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання.

До сесійної зали на пленарне засідання прибули 30 депутатів районної ради.

На початку пленарного засідання голова районної ради Петро Никонович Нагорний вручив депутатам посвідчення та нагрудні знаки депутата Любешівської районної ради сьомого скликання. Далі головуючим було надано слово депутатам для оголошення депутатських запитів. До присутніх звернулися депутати Кирилюк М. В., Борушок Л.С. із запитами, які стосувалися будівництва зупинки біля лікарні с. Ветли, та тривалості робочого дня ДНЗ району.

Після розгляду та обговорення питань винесених на чергову сесію всі проекти рішень були підтримані. Зокрема депутатами був прийнятий бюджет району на 2016 рік.

В кінці пленарного засідання голова районної ради Петро Никонович Нагорний привітав депутатів та присутніх з наступаючими новорічними святами. «Нехай чарівні зимові свята подарують вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком встановлення Миру та зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення! Давайте разом, спільними зусиллями в Мирі та злагоді будувати європейську державу. Нехай святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України! Бажаю Вам і Вашим родинам щастя, Миру, добра, благополуччя, сімейного затишку, тепла і неповторних свят!Щасливого вам Нового року та гарного Різдва Христового! Слава Україні!!!» – зазначив Петро Нагорний.

IMAG1372 IMAG1373 IMAG1390 IMAG1393 IMAG1399 IMAG1404 IMAG1408 IMAG1409 IMAG1411 IMAG1416

2015-12-28
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх