Обласні комунальні підприємства, установи та організації очікують на депутатську перевірку

poiskoviy_zapros_01На другому пленарному засіданні першої сесії сьомого скликання Волинська обласна рада прийняла рішення про створення Тимчасової контрольної комісії з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області та затвердила Положення про діяльність цього органу. Комісію очолює представник політичної сили «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Вячеслав Рубльов. Його заступником обрали свободівця Юрія Поліщука. Секретарем став представник «Батьківщини» Ігор Лех. Всього до комісії входить 11 депутатів обласної ради.

Контрольна комісія забезпечує проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області, здійснює контроль за додержанням, зазначеними вище підприємствами, установами та організаціями, в ході їх роботи законодавства України та локальних нормативно – правових актів. «Ваша комісія повинна приймати бізнес-плани від підприємств комунальної власності. Нехай вказують, скільки вони заробляють грошей. Якщо ж підприємства хочуть дотації з обласного бюджету, то повинні показати, якою буде рентабельність цих капіталовкладень. Просто так грошей не буде! Не працює підприємство, не заробляє грошей – закриваємо (якщо, звісно, воно не виконує соціальної функції). Будемо чекати кращих часів, щоб запустити підприємство, або ж продати його, коли піднімуться ринкові ціни. Сьогодні ж продавати нічого не можна” – задає тон в роботі комісії голова обласної ради Ігор Палиця на першому засіданні.

Наразі   обласній   громаді   належить   101   суб’єкт обласної комунальної власності, серед них 27 госпрозрахункових підприємств, решта – бюджетні установи та організації. Повну інформацію про них можна знайти на офіційному сайті Волиньради в рубриці «Комунальна власність» http://volynrada.gov.ua/communal

Депутати заявляють про готовність до конкретної роботи та просять волинян долучитися до процесу. Пропозиції чи скарги на роботу підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад, сіл, селищ та міст області можна надсилати на електронну адресу post@volynrada.gov.ua.

2015-12-23
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх