Привітання до Дня працівників архівних установ

Vatikan-ArxivШановні працівники архівних установ Любешівщини!

Дякуючи вашим зусиллям примножується документальна скарбниця нашого краю, зміцнюючи нерозривний зв’язок попередніх і прийдешніх поколінь. Ви виконуєте дуже важливу і відповідальну місію, бо без історичної пам’яті немає історії народу, а отже немає й самого народу. Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників, відкрити нові грані їхнього життя. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину – документи нашої епохи.

Завдяки невтомній праці архівістів накопичений документарний ресурс служить задоволенню нагальних потреб наших співгромадян, сприяє процесам державотворення та міжнародної інтеграції країни.

Переконаний, що Ваш професіоналізм і висока відповідальність, відданість обраній справі і надалі будуть запорукою створення достеменної біографії Любешівщини для знання власної історії.

Щиро вітаю Вас з професійним святом та бажаю творчої енергії, нових успіхів у досягненні Вашої високої професійної мети, міцного здоров’я, благополуччя, затишку і Миру Вам та Вашим родинам.

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2015-12-24
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх