Вітання до Дня енергетика

91_originalШановні працівники енергетичної галузі району!

 Енергетика – унікальна галузь, на її плечах тримається все наше життя!

Успішне функціонування і розвиток національної економіки нерозривно пов’язані з надійністю та ефективністю роботи енергетики. Стан справ у цій стратегічній галузі визначає виробничий потенціал країни, енергетичну безпеку країни, рівень її соціально-економічного розвитку.

Незважаючи на важку економічну ситуацію в державі та непростий час, коли в енергетиці України існує чимало проблем, які потребують невідкладного розв’язання, працівники галузі з розумінням ставляться до цих питань. Сподіваюся, що незабаром цей складний період в енергетичній галузі мине і в подальшому система енергозабезпечення країни буде працювати стабільно.

Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Надіюся, що Ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку громади.

Прийміть, дорогі енергетики, щиру подяку у свій святковий день за світло і тепло у кожному домі. Міцного здоров’я Вам, родинного щастя, добробуту, нових професійних успіхів. Нехай Ваша праця приносить тільки радість і задоволення, а життєва енергія та оптимізм завжди будуть вірними супутниками. Миру і злагоди Вам!

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

2015-12-22
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх