Вітання голови районної ради Петра Никоновича Нагорного до Дня місцевого самоврядування!

a04f69b807a030fefba14f6d9105a7f8_xlШановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати районної, селищної та сільських рад району!

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Тільки децентралізація влади, передача повноважень на місцеві самоврядні структури, що підкріплені фінансовою спроможністю громад дозволить задовільнити основні потреби наших людей. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.
Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціальноекономічні та громадськополітичні питання.
Нехай же це свято додасть усім нам єдності й певності в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу, про яку мріяли Герої Небесної Сотні, за яку платять дорогу ціну наші Герої-бійці на Сході.
Від щирого серця зичу всім територіальним громадам, депутатам місцевих рад та працівникам органів місцевого самоврядування мирного неба та впевненості у світлому майбутті, міцного здоров’я й добробуту, родинного тепла і затишку! Хай ваш високий професіоналізм, відповідальність і надалі сприяють зміцненню української державності та підвищенню життєвого рівня громадян!

Слава Україні!

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2015-12-07
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх