Привітання до Дня Збройних Сил України

jtAcUHvoVe8

Шановні захисники Української держави!

У напруженій суспільно-політичній ситуації, що нині переживає українське суспільство, Збройні Сили України демонструють організованість, дисципліну, патріотизм, здатність залишатися гарантом стабільності, суверенітету і територіальної цілісності держави.

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з Вами за цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам.

На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, – пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого краю.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на Вашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових! Здоров’я і благополуччя Вам! Миру і злагоди!

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Слава Збройним силам України!

Слава Героям!

 

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

2015-12-06
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх