Звернення голови районної ради Петра Никоновича Нагорного до Дня Гідності та Свободи.

4367567Шановна громадо Любешівщини!

У цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців.

Мільйони наших співвітчизників на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. Жителі нашого району разом із мільйонами українців на Майдані у Києві та в різних куточках нашої землі під час Революції гідності заявили на весь світ, що більше не будуть покірними рабами і готові відстояти свою людську гідність і свободу Української держави. Серед Героїв „Небесної Сотні”, що віддали своє життя за майбутнє України є і наш земляк, Герой України – Едуард Гриневич.

У перші дні після перемоги Революції Гідності, наприкінці лютого 2014 року, зранена українська земля зіткнулася із підступною кремлівською агресією. Більше ста кращих наших синів і дочок і сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а тисячі мешканців усіх населених пунктів району підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. Троє наших земляків-військовослужбовців – Юрій Трохимук, Іван Пасевич, Роман Корець віддали своє життя захищаючи українську землю.

У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.

Усвідомлюю, що попереду ще багато потрібно зробити, змінити та запровадити. Ми не маємо морального права зупинитися на досягнутому, зрадити пам’яті Небесної Сотні та Героїв-Захисників, які віддали та віддають життя за Україну. Маємо продовжувати розпочату боротьбу до остаточної перемоги Революції Гідності.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!

2015-11-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх