Про необхідність подачі декларацій депутатами Любешівської районної ради шостого скикання!

НАРАДАНагадуємо, що суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом. (абз. 2 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»).

Декларація подається за місцем роботи, а у разі відсутності такої – до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів за період з 1 січня 2015 року до моменту припинення повноважень депутата.

Тобто, звертаємо увагу, що відповідно до ч. 1 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження депутата ради закінчуються в день першої сесії ради нового скликання, тобто 12 листопада 2015 року. Тому, просимо подати декларації відповідно до вищенаведених норм та про місце їх зберігання повідомити виконавчий апарат районної ради за телефонами 2-26-74 або 3-01-01.

Крім цього звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання чинного законодавства для уникнення відповідальності, яка передбачена статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлена відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, а саме: неподання або несвоєчасне подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України  “Про засади запобігання і протидії корупції”, що тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян; подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції” – тягне за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2015-11-10
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх