відбулась остання сесія Любешівської районної ради шостого скликання

BiElpfNkuXw22 жовтня у залі засідань районної ради відбулася позачергова 38 сесія районної ради шостого скликання.На розгляд депутатів було винесено 7 питань, які пройшли попереднє обговорення на засіданнях постійних комісій районної ради.

До сесійної зали прибули на пленарне засідання 29 депутатів районної ради.

На початку пленарного засідання головуючим було надано слово депутатам для оголошення депутатських запитів. До присутніх звернулися депутати Андрушкевич В.М., Чикида М.Т., Савчук О.І., Філюк М.Я., Дишко П.С., Гарбар О.К., Беденюк П.С., із запитами,які стосувалися легалізації роботи піщаного кар’єру в Любешівському районі, обмеження руху автомобільного транспорту біля навчальних закладів району, про пришвидшення процедури встановлення статусу учасника бойових дій для учасників антитерористичної операції на сході України, призначення соціальних допомог малозабезпеченим сімʼя та інші.

Після розгляду та обговорення питань винесених на позачергову сесію районна рада прийняла ряд важливих для життєдіяльності району рішень.

На завершення голова районної ради Нагорний Петро Никонович повідомив, що сьогодні відбулась остання сесія Любешівської районної ради шостого скликання та подякував голові райдержадміністрації та його заступникам, селищному і сільським головам, керівникам установ та організацій району, депутатам районної ради за спільну конструктивну працю, за взаєморозуміння і підтримку, патріотизм та відданість справі, незважаючи на політичні переконання, та всім присутнім побажав Миру, прихильності долі, міцного здоровʼя, добробуту, а тим хто бере участь у місцевих виборах, які відбудуться у неділю успіху та народної довіри.

 6_NFFdl3YoE

2015-10-23
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх