Інформація про збір овочів для закладів охорони здоровʼя району та області.

kartofel33Інформація про збір овочів для закладів охорони здоровʼя району та області.

За доброю традицією уже не перший рік поспіль на добровільних засадах сільські ради організовують заготівлю картоплі та інших овочів від особистих селянських господарств для медичних  закладів, які знаходяться на території нашого району та Волинської обласної клінічної лікарні. Завдяки цьому закладам охорони здоров’я вдається значно економити кошти на харчування хворих та спрямовувати їх на придбання медичного інструментарію.

Така акція проводиться і цьогоріч. За клопотанням Волинської обласної ради та Любешівської ЦРЛ доведені орієнтовні обсяги заготівлі овочів на кожну місцеву раду. Майже всі сільські ради підійшли до даного питання з великою відповідальністю та виконали план, а такі громади як Бірківська, Деревківська, Любешівсько – Волянська, Судченська та Цирська перевиконали його та заготовили понаднормові об’єми картоплі. Нажаль Любешівська селищна рада взагалі не взяла участь у даному благодійному заході.

Завдяки щедрості та чуйності громадян нашого району вдалося забезпечити Любешівську центральну районну лікарню 14 тонами овочів. Майже 18 тонн картоплі та 150 кілограм моркви заготовлено для потреб Волинської обласної клінічної лікарні. Ветлівська громада забезпечила своє терапевтичне відділення 3 тонами картоплі, та зібрала для потреб хворих по 100 кг. моркви та буряку.

Як голова районної ради, висловлюю щиру подяку усім небайдужим сільським головам та усім тим, хто взяв активну участь у благодійній акції зі збору картоплі для профілактично – лікувальних закладів району та області. На цьому благодійність не завершується. Свою допомогу може надати кожен, кому не байдуже покращення якості харчування хворих.

2015-10-22
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх