З Днем захисника України!

187861Шановні ветерани, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції на сході України, волонтери, усі, хто любить свою Батьківщину і завжди готовий захищати її!

В календарі пам’ятних та знаменних дат нашої держави з’явилося нове свято – День захисника України.

Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто намагається загрожувати державним засадам та суверенітету – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Це свято – покликане насамперед згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю, та героям сьогодення – українським солдатам, які боронять державу від зазіхань північного сусіда-агресора.

Хочеться щиро подякувати за подвиг, який за останні півтора року здійснили українські Збройні Сили, українська Національна гвардія, прикордонники, добровольчі батальйони, усі небайдужі українці.

Адже захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави. Активного розвитку набув волонтерський рух, до якого залучилися чимало громадян нашого району. Ці люди стали мирними воїнами і надійними захисниками Батьківщини, а їхня діяльність – зразком самовідданості та патріотизму.

Прийміть найщиріші привітання з Днем захисника України. Миру Вам, здоров’я, кипучої енергії, активного довголіття. Нехай радістю буде сповнена Ваша душа, нехай людська любов і шана завжди супроводжують кожного з Вас по життю. Хай завжди і в усьому щастить.

 

З повагою,

голова районної ради  Петро Нагорний

2015-10-14
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх