Привітання до Дня юриста України!

3157-b(2)

Шановні юристи!

Щиро вітаю Вас із Днем юриста – святом, що об’єднує представників однієї з найбільш шанованих, почесних і престижних у нашому суспільстві професій.

Існування будь-якої демократичної країни не можливе без  дотримання в ній принципів правової держави. У всі часи на юристів була покладена висока місія відстоювати істину та захищати законні права та інтереси громадян.

Зараз Україна переживає важкі часи. Ми відстоюємо свій цивілізаційний європейський вибір, право жити в демократичній правовій державі, яка діє не за Законом Сили, а за Силою Закону.

Впевнений, що юристи Любешівщини, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Бажаю Вам Миру, життєвої наснаги та невичерпної енергії, нових досягнень у Вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а в родині панує щастя, злагода та добробут.

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

2015-10-08
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх