Всі сорок два депутати були присутні лише на першій сесії районної ради шостого скликання

На виконання рішення районної ради від 30.07.2015 року №36/2-1 у Любешівській районній раді проаналізували відвідування депутатами ради шостого скликання засідань постійних комісій та пленарних засідань сесій районної ради, кількість поданих депутатських запитів та звернень.

Депутатський корпус нашого представницького органу налічує 42 депутати і представляє інтереси виборців 21 адміністративно-територіальної одиниці району.

Загалом з початку шостого скликання (09.11.2010) у Любешівській районній раді відбулось 36 сесій та 38 пленарних засідань (Таблиця 1.)

Найсумлінніше у роботі сесії брав участь депутат районної ради Нагорний П.Н., який був присутній на 37 засіданнях, тобто пропустив лише 1.

У більше 90 відсотків засідань взяли участь такі депутати: Філюк М.Я., Приймак М.П., Горщар С.О., Беденюк П.С., Андрушкевич В.М., Мокіч М.Ф., які пропустили 2-4 засідання.

Третина депутатів, а це 13 обранців, взяли участь у більше 80 відсотках засідань, (31-34 засідання).

Рівно половину засідань відвідали депутати: Кратік А. С., Гриневич В. М., Васюхник Ю. О.

діаграма 1

Всі сорок два депутати були присутні лише на першій сесії районної ради шостого скликання (09.11.2010). Також найбільше, дев’яносто відсотків депутатів від загального складу були присутні на сьомій сесії районної ради (09.08.2011).

Найменше двадцять два депутати (п’ятдесят два відсотка від загального складу) прибуло на перше пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради (29.07.2015).

На графіку відображені роки здійснення депутатських повноважень. Тобто з листопада по жовтень.

Так в 2011 році (листопад 2010 – жовтень 2011) відбулось вісім засідань, в 2012 році відповідно – сім, в 2013 – шість, в 2014 – дев’ять, а в 2015 (без врахування сьогоднішнього – 10.09.2015) – вісім засідань.

В середньому за рік, на пленарних засіданнях були присутні від 30 до 35 депутати.

діаграма 2

В нинішньому скликанні працює п’ять постійних комісій, які провели 146 засідань.

Так, відбулось двадцять вісім засідань постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та соціального розвитку села. До складу якої входить сім депутатів. В середньому на засіданні комісії були присутні п’ять депутатів. У повному складі депутати були присутні на двох засіданнях. Найменше засідань пропустив Шоломицький Ю. Ф. – голова постійної комісії, а найбільше пропусків у Васюхника Ю. О. – сімнадцять.

Депутати постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, побуту, торгівлі та зв’язку мали всього двадцять п’ять засідань. Стовідсоткова явка депутатів була на п’яти засіданнях. Із семи членів постійної комісії в середньому на засіданнях були присутні п’ять депутатів. Найбільше пропусків тринадцять – у депутата Іванюка М. М., а найменше у Симоновича В. П., який не брав участі лише в одному засіданні комісії.

Депутати постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю в повному складі зібрались лише один раз, в середньому на засіданнях були присутні п’ять депутатів. Всього депутати провели двадцять вісім засідань, з яких лише одне пропустив Хрупчик В. М., а його колега Кратік А. С. не брала участі у вісімнадцяти засіданнях.

Одна з найчисленніших комісій – це постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району до якої входить дванадцять депутатів. В середньому на засідання цієї комісії прибувало дев’ять депутатів. Також ця комісія збиралася частіше інших, в результаті чого було проведено тридцять сім засідань. У повному складі депутати цієї комісії зібрались лише двічі. Найменше пропусків засідання комісії – по п’ять, мають депутати Горщар С. І. та Корець В. Т., що становить вісімдесят шість відсотків від загальної кількості засідань, а найбільше, чотирнадцять (шістдесят два відсотка від усіх засідань) Борисюк В. І.

Постійна комісія з гуманітарних питань засідала двадцять вісім разів. Стовідсоткова явка депутатів цієї комісії була на одному засіданні. В середньому на засідання комісії прибувало п’ять депутатів постійної комісії. Найактивнішим членом постійної комісії, за результатами роботи стала Чикида М. Т., яка взяла участь у двадцяти шести засіданнях, що становить дев’яносто три відсотки від усіх засідань комісії. Всього у шести засіданнях взяв участь депутат районної ради Бущик В.П. тобто депутат взяв участь всього у двадцяти відсотках засідань.

Всього на засіданнях сесій районної ради депутатами було висловлено та підтримано дев’яносто шість депутатських запитів та запитань.

Найбільше депутатських запитів подали депутати районної ради Андрушкевич В. М. – чотирнадцять, Поліщук С. С. – дванадцять та Філюк М.Я. – одинадцять, які разом становлять сорок відсотків від загальної кількості поданих (таблиця 2).

Для узагальнення основних питань, що порушувались у депутатських запитах та запитаннях використано класифікатор звернень громадян.

Так, найбільше тридцять шість депутатських запитів порушено по питаннях з категорії «Комунальне господарство» до якої відносяться такі підкатегорії:

– плата за житло та комунальні послуги, тарифи;

– опалення, газифікація, забезпечення паливом;

– водопостачання, забезпечення питною водою;

– забезпечення електроенергією;

– інші питання комунального господарства.

На другому місці – депутатські запити з категорії «Охорона здоров’я» до якої відносяться такі підкатегорії:

–         робота лікувально-профілактичних закладів;

–         мережа лікарняних установ та забезпечення їх медичним обладнанням;

–         інші питання охорони здоров’я.

На третьому місці – депутатські запити з категорії «Транспорт і зв’язок», яка ділиться на під категорії:

–         робота державного та комунального пасажирського автотранспорту;

–         робота приватних авто перевізників;

–         діяльність ВАТ «Укртелеком та приватних телефонних компаній

–         послуги інтернет;

–         інші питання транспорту і зв’язку.

 

Голова районної ради                                                         П.Н.Нагорний

Інформація із додатками тут

 

2015-09-09
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх