Вітання голови Любешівської районної ради Петра Никоновича Нагорного з нагоди Дня працівників освіти

osvitaШановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

У цей світлий і надихаючий день ми відзначаємо знакове для всіх свято. Свято, котре звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Свято скромних і достойних людей. По-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри і любові.

Сьогодні кожен з нас мимоволі згадує свого Вчителя. Людину, котра долучила нас до книги, запалила іскорку знань, стала для нас старшим другом і тактовним наставником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Мудрий Аристотель так визначав життєву місію цих небайдужих й мудрих людей: «Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, є поважнішими, ніж батьки: ті дарують нам тільки життя, а вони – добре життя!».

І справді, на освітян покладено надзвичайно відповідальне й почесне завдання – навчання і виховання молодого покоління, формування нової генерації громадян. Саме вони передають молоді свої знання і навички, духовні цінності та національні традиції, свою енергію до творення й розбудови незалежної Української держави.

Адже нині, як ніколи раніше, вартісним чинником нашого цивілізаційного поступу в європейський простір виступає інтелектуальний потенціал нації, духовний стан нашої спільноти, її здатність мобілізувати свій розумовий, вольовий і моральний ресурс, аби дати адекватну відповідь сучасним глобальним викликам.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Саме завдяки вашому розуму, таланту і вмінням ми формуємо наше майбутнє, свідомість наших дітей. Я дякую вам за те, що ви робите для нашої держави та для нас батьків. Дякую за ваші очі, які скрупульозно вичитують зошити, за терпіння, за втрачені нерви та за вашу душу, яку ви віддаєте дітям.

Бажаю Вам щоб кожен день повнився новою радістю та перемогою, ніколи не згасло світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України. Нехай у ваших родинах панує затишок, достаток і взаємоповага. І, звісно, бажаю усім нам жити у мирний час, у мирній заможній країні, у якій професія вчителя є престижною, авторитетною і достойно оплачуваною.

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

2015-10-03
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх