37 сесія районної ради

sеsij3hjl910 вересня у залі засідань районної ради відбулася чергова 37 сесія районної ради шостого скликання.На розгляд депутатів було винесено 26 питань, які пройшли попереднє обговорення на засіданнях постійних комісій районної ради.

До сесійної зали прибули на пленарне засідання 29 депутатів районної ради. Також були присутні на засіданні керівники районних організацій, представники територіальних громади та преси. У пленарному засіданні брав участь начальник філії «Маневицька ДЕД» ДП «Волинський облавтодор» Гаврилюк Віктор Прокопович.

На початку пленарного засідання головуючим було надано слово депутатам для оголошення своїх запитів та зачитано відповіді на запити депутатів прийняті на попередніх сесіях районної ради. До присутніх звернулися депутати: Андрушкевич В.М., Чикида М.Т., Савчук О.І. із запитами, які були підтримані депутатами.

Після розгляду та обговорення питань винесених на чергову сесію всі проекти рішень були підтримані.

На завершення голова районної ради Нагорний Петро Никонович повідомив, що сьогодні відбулась остання чергова сесія Любешівської районної ради шостого скликання та подякував депутатам за співпрацю, взаєморозуміння, підтримку та плідну роботу протягом всієї каденції. Також побажав депутатам і надалі продовжувати свою громадську діяльність, активно підключатись до питань з добровільного об’єднання громад та перемоги у місцевих виборах 2015 року.

2015-09-10
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх