Вітання голови Любешівської районної ради з Днем знань

З днем знаньШановні вчителі!
Дорогі учні, студенти, батьки!

Прийміть найщиріші вітання із Днем знань! Це особливе і хвилююче свято. А особливо для тих, хто сьогодні вперше сяде за учнівську парту  чи  заходить у студентську аудиторію. Вірю, що зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм мудрості, справжнього патріотизму та любові до своєї землі.  Пам’ятайте, нашій державі потрібні ваші розум та ваше завзяття. Адже знання – це також велика сила, здатна  зробити нашу Україну могутньою та міцною.

Щиросердні вітання і педагогам та батькам. Бо саме ви виконуєте найвідповідальнішу місію – навчаєте та виховуєте нову еліту держави. Останні події в Україні довели – за часи незалежності уже зросло, сформувалося вільне, демократичне, європейське суспільство, де домінує національний дух та гордість за свою державу. Низькій уклін вам за виховання справжніх патріотів, готових боротися  та відстоювати волю та свободу нашої держави.

Вірю, що вже скоро запанують мир та спокій на нашій землі. І перед тими, хто сьогодні переступає поріг школи, коледжу, університету відкриються нові горизонти, перспективні можливості та стабільне майбутнє.

Бажаю Вам Миру, міцного здоров’я, натхнення та здійснення заповітних мрій. Впевнено підкоряйте найскладніші вершини знань і завжди пам’ятайте, що ви – Українці.

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

2015-09-01
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх