Привітання з Днем Державного Прапора України

1664_originalШановні жителі району!

Синьо – жовтий стяг над нашою землею – це втілення віковічної мрії наших звитяжних предків про свободу і незалежність, славу і відродження України. Він увібрав у себе наше прагнення до заможної, сильної, по справжньому незалежної України.
Символічно, що ми святкуємо День Державного Прапора України напередодні Дня Незалежності. Адже саме синьо – жовтий стяг об’єднував під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, а сьогодні кличе нас стати на варту України – неньки, кличе нас із натхненням та наснагою взятись до її розбудови та збереження культурних традицій українського народу. Вірю, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.
Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість, слава і велич нації. Тож оберігаймо та шануймо наш Державний Прапор. Виховуймо повагу до нього у дітей та онуків, бо він єднає і веде у майбутнє.
У цей святковий день бажаю всім нам мудрості, патріотизму і взаємної поваги, нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою, голова районної ради  

                                                                                               Петро Нагорний

 

2015-08-20
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх