УВАГА! ТЕНДЕР! Запрошуємо ліцензованих підрядників

5592Громадська організація «Дервчанка» села Деревок Любешівського районну та Програма розвитку ООН  (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у рамках мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с. Деревок. Капітальний ремонт будівлі (заміна даху)». Адреса розташування: вул. Поліщука,3, с. Деревок, Любешівський р-н, Волинська обл.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 44253, Волинська обл., Любешівський р-н, с. Деревок, вул. Поліщука,3, (в приміщенні школи). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 – ти днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 12 год. 18 серпня 2015 року, після чого вони будуть розкриті в присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, електронною адресою derevok-shkola@i.ua або за телефонами: (099)4566476, – Андрій, (095)7078861 – Олена.

2015-08-11
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх