36 сесія районної ради

sеsij3hjl929-30 липня у залі засідань районної ради відбулася позачергова 36 сесія районної ради шостого скликання.На розгляд депутатів було винесено 9  питань, які пройшли попереднє обговорення на засіданнях постійних комісій районної ради

До сесійної зали прибули на 1 пленарне засідання 22 депутати на 2 – 26 депутатів районної ради. Також були присутні на засіданні керівники районних організацій,  представники територіальних громади та преси.

29 липня на початку пленарного засідання прийняв присягу та приступив до виконання обов’язків заступника голови районної ради Козюмич Григорій Михайлович.

На початку 2 пленарного засідання головуючим було надано слово депутатам для оголошення своїх запитів та зачитано відповіді на запити депутатів прийняті на попередніх сесіях районної ради.  До присутніх звернулися депутати: Андрушкевич В.М., Поліщук С.С., Панасюк В.С., Філюк М.Я., Чикида М.Т., із запитами, які були підтримані депутатами.

Після розгляду та обговорення питань винесених на позачергову сесію всі проекти рішень були підтримані.

Також наприкінці сесії до депутатів районної ради за допомогою звернулась громадянка Бринчук Галина Платонівна, мама учасника АТО Бринчука Романа Сергійовича, з приводу забезпечення сина земельною ділянкою під забудову, оскільки селищна рада відмовила в забезпеченні даної земельної ділянки. Відповідно до звернення Бринчук Г.П. прийнято рішення районної ради рекомендувати виконкому селищної ради забезпечити земельною ділянкою Бринчука Р.С., як учасника антитерористичної операції на сході України,що захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

На завершення голова районної ради Нагорний Петро Никонович подякував присутнім за розуміння та підтримку.

 

2015-08-03
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх