Привітання з Днем медичного працівника

1339753108_istock_000005332991smallНа вас, шановні лікарі, медсестри та всі ті, хто має професійний стосунок до галузі медицини, покладена дуже почесна і водночас відповідальна місія – допомагати дарувати життя людині та оберігати його — від першого і до останнього подиху. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника. Переконані, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання.

Бажаємо Вам, шановні працівники медичної галузі, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення. Нехай у ваших домівках завжди панують мир і щастя.

З повагою, голова районної ради Петро Нагорний.

2015-06-19
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх