Сесія районної ради

sеsij3hjl9

18 червня 2015 року скликається чергова тридцять п’ята сесія Любешівської районної ради шостого скликання. На розгляд депутатів виносяться наступні питання:

1. Про хід виконання районної Програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 – 2015 роки.

2. Про роботу відділу культури райдержадміністрації, культурно-освітніх закладів по якісному наданню послуг, організації відпочинку і змістовного дозвілля жителів району.

3. Про хід виконання та внесення змін до Програми розвитку земельних відносин у Любешівському районі на 2011-2016 роки.

4. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Любешівського району на 2014 – 2018 роки (зі змінами та доповненнями).

5. Про якість та надійність постачання споживачам електроенергії Любешівською філією ПАТ «Волиньобленерго».

6. Про затвердження Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» на 2015-2016 роки.

Інші питання.

На сесію районної ради запрошуються депутати Волинської обласної ради від Любешівського району, голова райдержадміністрації та його заступники, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голова районного суду, прокурор району, начальник Любешівського МРВ УСБУ у Волинській області, начальник РВ УМВС України у Волинській області, представник ДП «ГРІНЕНЕРГО»,начальник Маневицької ДЕД філії ДП «Волинський облавтодор», генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго», керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку. Початок о 10 годині.

 

2015-06-17
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх